Maciej Widomski Ogrody Buddy - projektowanie ogrodów, architektura krajobrazu, kształtowanie przestrzeni.

Witaj w przestrzeni, w której wszystko ma znaczenie!


Z architekturą krajobrazu poznaliśmy się jakieś 12 lat temu - na pierwszym roku technikum. Później nasz związek bujnie się rozwijał przez cały okres studiów w Krakowie. Równoważyłem prace na ogrodach z projektowaniem oraz życiem akademickim, aż nadszedł moment kryzysu - zacząłem projektować sklepy w całym kraju dla znanej marki 4F. W międzyczasie (zaraz po studiach magisterskich), brałem udział w tworzeniu pilotarzowego opracowania krajobrazowego dla Gminy Wałbrzych. Skala? Nawet nie mam z czym porównać, jednak najważniejsze, że to pozwoliło rozpalić na nowo fascynację przestrzenią oraz ogrodami. Odszedłem z OTCF i zacząłem szukać własnej ścieżki, która doprowadziła mnie do największej firmy w Polsce z branży kształtowania krajobrazu - Park M, gdzie pracowałem przez kilka miesięcy, jednocześnie prowadząc już własną działalność. 

 

Dzisiaj wciąż się uczę i kocham to robić, a każdy nowy projekt to bezcenne doświadczenia i niezwykli ludzie. Miejsca, wyzwania, rysunki, pomysły...WSZYSTKO.

 

Lubię obserwować, słuchać i znajdywać nieoczywiste rozwiązania. Zawsze jestem ciekaw co przestrzeń ma do powiedzenia i staram się to jak najlepiej przekazać w moich projektach. Staram się poznać i zrozumieć starożytną mądrość mistrzów kształtowania krajobrazu ze wschodu, i w oparciu o najnowsze osiągnięcia oraz możliwości udoskonalać zdobytą wiedzę, aby tworzyć zrównoważone miejsca.

 

Opowiedz mi o swoich potrzebach, a dopasuję do nich rzeczywistość.

 

Czuję, że wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.

 

pozdrawiam, Maciej.

Maciej Widomski

ogrody buddy