projekty zieleni
PRACOWNIA ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
OGRODY BUDDY


PROJEKTUJEMY RZECZYWISTOŚĆ

TWORZYMY PROJEKTY ZIELENI

KAŻDY PROJEKT TO OKAZJA DO ULEPSZENIA ŚWIATA. ULEPSZAJ GO RAZEM Z NAMI.

Maciej Widomski

ogrody - architektura - przestrzeń

Dziękuję Ci za zainteresowanie moją osobą.


Zajmuję się architekturą krajobrazu. Tworzę zarówno projekty niewielkich zakątków jak i rozległych terenów. W ludziach cenię szczerość i otwartość. W projektach lubię widzieć porządek i harmonię. Nigdy nie powiem Ci co masz zrobić, a raczej zasugeruję rozwiązanie, które moim zdaniem jest najlepsze w konkretnym przypadku. Wiem, że odpowiednia aranżacja ogrodu w dużym stopniu pozwala zachować wewnętrzny balans. Dbam o równowagę wszystkich Elementów, ponieważ wówczas przestrzeń samoistnie zasila Nas energią i przywraca witalność. Opowiedz mi o swoich potrzebach, a dołożę wszelkich starań aby dopasować do nich otoczenie. 

 

Kształt, kolor, faktura - nie są przypadkowe. To te cechy oddziałują w sposób podświadomy na Twoją psychikę a co za tym idzie na jakość decyzji oraz działań jakie podejmujesz. Jak to działa? Na szczęście nie musisz się tego uczyć ponieważ masz mnie. Nie dam Ci gotowego rozwiązania, ponieważ ono nie istnieje, natomiast pomogę Ci znaleźć takie, które spełni Twoje oczekiwania - a może nawet nieco więcej? Jeżeli szukasz wiedzy zapraszam na mój BLOG.

 

Praktyka uważności - moim zdaniem to nie tylko sposób na udaną komunikację między ludźmi, ale również metoda odnajdywania przyczyn zaburzeń - także tych w przestrzeniach ogrodów. Jestem fanem uważności dlatego, kiedy inni sięgają po preparaty chemiczne skupiając się na skutkach, ja sięgam do źródła. Jestem zwolennikiem chińskiego podejścia do medycyny, dlatego dbam o zdrowie. Szanuję Twój i mój czas, dlatego ustalmy termin i nie czekajmy na spotkanie.

 
Dawno temu wyzbyłem się ocen na temat innych, dlatego nie krępuj się być przy mnie sobą. Pamiętaj, decyzja zawsze należy do Ciebie.

 

Czuję, że wspólnie stworzymy coś wartościowego.

 

pozdrawiam, Maciej.

Maciej Widomski

                   ogrody buddy

  1. pl
  2. en