Maciej Widomski Ogrody

Witaj w przestrzeni, w której wszystko ma znaczenie. Cieszę się, że tutaj jesteś.


Zajmuję się architekturą krajobrazu, projektuję dopasowaną do Twoich potrzeb rzeczywistość. Nie oferuję gotowych rozwiązań, ponieważ wiem, że nie ma drugiej tak wyjątkowej osoby jak Ty. Tworzę projekty zarówno niewielkich zakątków jak i rozległych terenów w całej Polsce, choć najczęściej spotkasz mnie we Wrocławiu. W ludziach cenię szczerość i otwartość, w projektach lubię widzieć porządek i harmonię. Nigdy nie powiem Ci co masz zrobić, a raczej zasugeruję rozwiązanie, które moim zdaniem jest najlepsze w konkretnym przypadku. Wiem, że odpowiednia aranżacja ogrodu w dużym stopniu pozwala zachować wewnętrzny balans. Dbam o równowagę wszystkich Elementów, ponieważ wówczas przestrzeń samoistnie zasila nas energią i przywraca siły witalne. Opowiedz mi o swoich potrzebach, a dołożę wszelkich starań aby dopasować do nich otoczenie. 

 

Kształt, kolor oraz faktura - nie są przypadkowe - to te cechy oddziałują w sposób podświadomy na Twoją psychikę, a co za tym idzie na jakość decyzji oraz działań jakie podejmujesz. Jak to działa? 

Prowadzę BLOG, za pośrednictwem którego przekazuję Ci moją wiedzę oraz spostrzeżenia, po to, aby rozbudzić Twoją świadomość dotyczącą przestrzeni w której żyjesz. Pokazuje związek pomiędzy Twoim stanem emocjonalnym, a tym co Cię otacza. Przestrzeń oraz wszystko co się w niej znajduje jest ze sobą połączone siecią wzajemnych zależności, dlatego WSZYSTKO ma znaczenie. 

 

Praktyka uważności - moim zdaniem to nie tylko sposób na udaną komunikację między ludźmi, ale również metoda odnajdywania przyczyn konfliktów oraz zaburzeń w przestrzeni życiowej. Jestem fanem uważności dlatego, staram się sięgać do źródła. Czerpię z mądrości wielu kultur, udoskonalam sztukę kształtowania krajobrazu, oraz żywo interesuję się światem roślin. Jestem zwolennikiem chińskiego podejścia do medycyny, dlatego dbam o zdrowie. Szanuję Twój i swój czas, więc ustalmy termin i nie czekajmy na spotkanie.

 
Dawno temu wyzbyłem się ocen na temat innych, dlatego nie krępuj się być przy mnie sobą. Pamiętaj, decyzja zawsze należy do Ciebie.

 

Czuję, że wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.

 

pozdrawiam, Maciej.

Maciej Widomski

                   ogrody buddy

Nazywam się  Maciej Widomski