SWOJE PROJEKTY ZIELENI WYKONUJE ZGODNIE Z ZASADAMI FENG SHUI

1. HARMONIA - forma musi nawiązywać do otoczenia

2. PORZĄDEK - każdy element ma swoje miejsce 

3. SENS - każda przestrzeń ma swoją funkcję

4. RÓWNOWAGA - forma nie dominuje nad funkcją

5. LOGIKA - istnienie każdego elementu wynika z czegoś

6. ESTETYKA - forma ma jakość 

7. PRZESTRZEŃ - funkcje mogą się przenikać, nie mogą się zaburzać

8. SPOKÓJ - forma i funkcja nie przytłaczają

projekty zieleni
JEŻELI POSIADASZ OTWARTY UMYSŁ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ
ogrodybuddy@gmail.com

PRZYWRÓĆ RÓWNOWAGĘ ŻYWIOŁÓW W TWOIM ŻYCIU

ODKRYJ PRAWDZIWY POTENCJAŁ NATURY

 

 

projekty zieleni
PRACOWNIA ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
OGRODY BUDDY


PROJEKTUJEMY RZECZYWISTOŚĆ

TWORZYMY PROJEKTY ZIELENI

KAŻDY PROJEKT TO OKAZJA DO ULEPSZENIA ŚWIATA. ULEPSZAJ GO RAZEM Z NAMI.

SKLEP

EDUKOWANIE ORAZ PRZEKAZYWANIE WIEDZY MŁODYM POKOLENIOM W SPOSÓB, KTÓRY NIE ZABURZA ICH WŁASNEJ KREATYWNOŚCI ORAZ PODEJŚCIA DO ŚWIATA, A JEDYNIE POSZERZA I ROZWIJA ICH PERSPEKTYWĘ TO GŁÓWNE ZAŁOŻENIE NASZEGO PROGRAMU EDUKACYJNEGO. 

ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO PRZESTRZENI, W KTÓREJ FUNKCJONUJĄ LUDZIE, DBANIE O POTRZEBY SPOŁECZEŃSTWA WZGLĘDEM OBSZARÓW ZURBANIZOWANYCH, A TAKŻE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z HARMONIJNYM ŁĄCZENIEM KRAJOBRAZU MIEJSKIEGO Z NATURĄ, OTO GŁÓWNE OCZEKIWANIA ORAZ ZADANIA JAKIE STAWIA PRZED NAMI DZISIEJSZY ŚWIAT. 

 

 

 

Dobry fryzjer potrafi ocenić po kształcie naszych twarzy i posturze ciała , jaka fryzura będzie najlepiej do nas pasowała, jak podkreśli walory, oraz jak wydobędzie pełen potencjał naszego 'piękna', Podobnie dobry projektant patrząc z zewnątrz na przestrzeń Twojego życia, jest w stanie wnieść w tę przestrzeń jakość, która pomoże zaspokoić potrzeby płynące z Twojego wnętrza. 

 

 

Przebudzony architekt patrzy na ludzi i widzi ich potrzeby. Dostrzega subtelne niuanse ich osobowości, zwraca uwagę na kolory, faktury, przedmioty, oraz cały układ przestrzeni w jakiej dane osoby funkcjonują, aby na tej podstawie móc dostosować w sposób jak najbardziej korzystny i harmonijny otoczenie, tak by wpływało na samopoczucie i przynosiło pewnego rodzaju zdrowotne korzyści, nie tylko na poziomie fizycznym, ale również emocjonalnym oraz duchowym.

 

Przebudzony architekt, przede wszystkim nie podąża za trendami. Nie stosuje gatunków ani odmian roślin, tylko dlatego, że tak aktualnie robią wszyscy - z powodu panującej mody. To co jest modne dziś, jutro może być już passe, to co podoba się większości nie musi wcale podobać się Tobie, ani służyć Ci tak samo jak komuś innemu. 

 

Czasami mówienie komuś, że pewne rozwiązanie jest najlepsze, tylko dlatego, że większość osób tak robi jest, zwykłym pójściem na skróty. Wybraniem tak zwanej "łatwizny", tanim chwytem marketingowym mającym na celu odciągnięcie uwagi od TWOICH PRAWDZIWYCH POTRZEB i skierowaniem jej na wybór, którego dokonali inni - nie TY.

 

Podtrzymywanie opinii, że czegoś nie da się zrobić może wynikać z trzech głównych przyczyn:

 

- z braku wiedzy danej osoby lub braku chęci aby tę wiedzę uzyskać/poszerzyć własną perspektywę

- z braku chęci wzięcia odpowiedzialności za własne decyzję i wysiłku, aby spróbować dać komuś coś więcej, niż oferują katalogi i tak zwany główny nurt (ang. mainstream)

- z braku kreatywności - ślepe podążanie wydeptanymi ścieżkami.  

 

Nie żyjemy w świecie klientów i usługodawców. Żyjemy w świecie niepowtarzalnych osobowości i indywidualnych potrzeb.

Słowo "klient", brzmi dość obco. Zakłada, że pomiędzy dwojgiem ludzi jest jakiś podział na podmiot oraz przedmiot, na usługodawcę oraz usługobiorcę. Zakłada, iż nie masz do czynienia z czującą i myślącą tak jak Ty istotą, tylko z okazją do zrobienia kolejnego interesu.

W momencie gdy obie strony nie mają wspólnej motywacji oraz nie współpracują aby osiągnąć ten sam cel, nie ma możliwości aby efekt końcowy przyniósł zamierzony rezultat oraz realne korzyści.

ZANIM SKONTAKTUJESZ SIĘ ZE MNĄ, ZAPOZNAJ SIĘ PROSZĘ Z TREŚCIĄ PONIŻEJ, ABYŚ WIEDZIAŁ CZEGO MOŻESZ SIĘ OD NAS SPODZIEWAĆ
ZAJMIE CI TO 2 MINUTY